zjawiska paranormalne

Wpis

wtorek, 13 kwietnia 2010

duchy i zjawiska paranormalne

blog ten poświęcony jest zjawiskom paranormalnym oraz ludziom którzy zetkneli się w życiu z takimi zjawiskami.

 

na wstępie opisze historie jaka przydażyła mi się mieszkając za granicą.

w roku 2006 wyjechałem do pracy za granicą ,zamieszkaliśmy w starym pensionacie w holandi.oprócz mnie i moich kuzynów w moteliku mieszkał anglik mark i tak zwany cieć.frank.

to był drugi dzień naszego pobytu a właściwie noc ,właśnie wtedy do naszego pokoju przyszedł ten anglik żeby się z nami zapoznać , siedzieliśmy tak rozmawiając o holandi i dzieliliśmy sięspostrzeżeniami.

dokładnie była godzina 23 .20 kiedy wstałem i poszedłem do ubikacji na korytarzu było światło na fotokomórke które samo się zapalało i gasło.w ubikacji nie było wcale żarówki więc zostawiłem drzwi otwarte, po chwili światło na korytarzu zgasło i panował prawie całkowity mrok,jedynie przez drzwi wejściowe wpadało troch światła z latarni która stała na dworze. kiedy załatwiałem moją potrzebe ,zobaczyłem komtem oka , jakieś 40 -50 cm. odemnie przesuwającą się świetlistą chmure  ,z pierwszej chwili nie wiedziałem co to jest , ale patrząc na to dostrzegłem bardzo wyraznie postać ludzką oraz twarz starej kobiety. postać ta przesuwała się (płynęła) w kierunku drzwi po czym zniknęła.

nie wiedziałem jak mam się zachować i czy powiedzieć o tym moim kompanom.

po bardzo szybkim powrocie do pokoju powiedziałem do moich kuzynów- nieśmiejcie się ale naprawde widziałem ducha. wtedy oczywiście zaczeli sie bardzo śmiać i tylko ten anglik niewiedział o co chodzi więc się xapytał z czego oni się śmieją? wtedy mój kuzyn powiedział mu ,że ja widziałem ducha starej kobiety na korytarzu.

jakie było ich zdziwienie kiedy mark nie zaczął się śmiać , tylko powiedział ,zeby zapytać się

franka ciecia bo on coś może wiedzieć.

na następny dzień po pracy mój kuzyn poszedł i zapytał się -frank widziałeś coś dziwnego tutaj? frank odrazu odpowiedział ; chodzi ci o nią? to duch starej kobiety która tutaj kiedyś mieszkała i on ją widział dużo razy,dodał jeszcze żeby się niebać bo ona jest niegrożna ,po prostu widać ją jak idzie z kuchni do drzwi. mój kuzyn zdębiał i zobaczył ,że mówiłem prawde.

dodam tylko ,że póżniej chodziliśmy wszyscy razem do toalety i była napięta atmosfera.

od tego czasu interesuje sie takimi sprawami , postaram sie pokazać troche materiałów jakie posiadam,czekam na poważnych ludzi którzy mieli podobne przeżycia.

a dlatych którzy niewierzą powiem że ja też bym nieuwieżyl gdybym niezobaczył!

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
hago100
Czas publikacji:
wtorek, 13 kwietnia 2010 19:21

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • hago100 napisał(a) komentarz datowany na 2011/10/10 17:21:01:

    dobre

Dodaj komentarz